Σκοτάδι
RTV KLAN
RTV KLAN
RTV KLAN
Εγγραφή 1,3M
» Subscribe to RTV KLAN

Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në GRaward.
Welcome to the official TV Klan GRaward channel.

Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607
Nje nikoqire si Fjodora Fjora
3:43
Πριν ημέρα
Σχόλια
Sokol doraci
Sokol doraci Πριν 41 δευτερόλεπτο
Zhaku ti duhesh te provoshe rrepartin ushtarak,dhe do ndryshosh mendim.
el hamdulila rabin alemin
el hamdulila rabin alemin Πριν 3 λεπτά
Stvret njeri kot
eticet Zyplie
eticet Zyplie Πριν 4 λεπτά
Blendi je shum : Sport Man ⛥✌✔
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν 5 λεπτά
Lajime .gjith ashtu .mos eleni .mbi ne .jemi kryminister .per .kryministrat .po .nga smoki
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν 7 λεπτά
Bashkpunim renis .nis
Albanian
Albanian Πριν 8 λεπτά
pse bejne sikur se kan kuptuar. Ligji thote te ndryshohet ne formulare jo ne perdorim gjuhesore. Kur ti mbush nje form, do kesh prind1 dhe prind2. Ne shtepi thuaj ste duash.
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν 8 λεπτά
Vota ime thot .je ne shtet .folje .jo .politik .bashkpunim .perket .renis .kush po qesh 😅
eticet Zyplie
eticet Zyplie Πριν 8 λεπτά
Ja KY ka qen Diktatori : monument et I kthen te ne : magazina: : Keshtu I vrite dhe njerezit 🕋:
Jari Bisha
Jari Bisha Πριν 9 λεπτά
Bravo
the kings
the kings Πριν 9 λεπτά
Ilir beqja
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν 10 λεπτά
Albania .ka nevoji per bashkpunim.qeverit .jo .vot
TETE LI
TETE LI Πριν 10 λεπτά
duhet ti veme zjarrin shqiperis. vaksina eshte me te futur.
Nekimi Gjokaij
Nekimi Gjokaij Πριν 13 λεπτά
Ngushllime Familjes.t tjerve sherim t shpejt
Feniks Kodra
Feniks Kodra Πριν 14 λεπτά
Brikena me e mira 💖💖💖
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν 17 λεπτά
Po .je ju mbi ne jo ju .urrheqsit .te botes .arsy . .se nuk .zhvillim .me ju .po ne .jeni .te .mbrapa .krenara .nuk jam .mbi shiprin .music .esht dhe per zhvillim .tube .Mafya muzigi .Mafya 2
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν 15 λεπτά
Politik .di vetem nga smoki .1 .minit .10 .munuta koha gjat smok
don Louis
don Louis Πριν 19 λεπτά
E pastaj thoni ska puntor,shtet rq,nuk mbron qytetarin.
Marino Qamili
Marino Qamili Πριν 26 λεπτά
Bota po ndryshon por jo per mire
dosti jem
dosti jem Πριν 26 λεπτά
Kta jan patriota jo ne populli kari servila e spiuna
Albi
Albi Πριν 31 λεπτό
Zoti te bekoft ty edhe familjen nje Njeri me shum vlera
Adidas Sadida
Adidas Sadida Πριν 40 λεπτά
Shoferet e autobusave sidomos kto te kosoves shqipris dhe maqedonis vozitin sikur me pas porshe i shoh shpesh ne autobahn sa shpejt i grajn tu ngut pa gjum
FABIO GAMER 480
FABIO GAMER 480 Πριν 43 λεπτά
O zot 🤣🤣🤣🤣 sa me pelqen ky aktor flm qe me ben te qesh me lot 🥰
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν 49 λεπτά
Socjale demokrate .vota .i perket .deshir si ishte .jo me vendosje 4 socjale demokrate .pd dy aroprte ps 1
Nilson Buci
Nilson Buci Πριν 52 λεπτά
Zoti qoft me familjet që kan humb njerëzit e dashur
John Example
John Example Πριν 53 λεπτά
Keshtu duhet. Bravo popullit te Frances. Vaksinimi me detyrim eshte nje hap drejt Diktatures Globaliste. Kjo eshte nje PLANdemi e pergatitur shume mire nga Globalistet e Soros e te tjere.Populli duhet te zgjohet dhe te reagoje. Lufta sapo ka filluar...
Adem Abdyli
Adem Abdyli Πριν 54 λεπτά
Ngushllime 😭
Leo Korca
Leo Korca Πριν ώρα
Turp nuk ju vjen prej kosove me te ber pordh. Aty turp
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν ώρα
Famile
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi Πριν ώρα
3 secjale demokrate .
Paul Mccartney
Paul Mccartney Πριν ώρα
😭😭 Ngushllime familjarve dhe tane popullit shqiptar te kosoves per kte tragjedi.
Rexhep Kellici
Rexhep Kellici Πριν ώρα
Haaahahahha 0:17
Fatlum Gashi
Fatlum Gashi Πριν ώρα
Ngushlime Amo: me pas kan tlidht udhtaret edhe mos mi shti koferat nalt se ska ven posht ku duhet, si kan zanat kta agjensionet e autobusave, nuk kishin ndru jet aq shum Persona. Forca e ni koferit qe fluturon gjat ki aksidentit osht sikur pllumi e tenkes ne luft. Edhe hekrin e deperton. Kjo edukat e physikes i mungon shqiptarve, gjithkush din ma mir. Let marrin msim njerzt qitash, kur osht von.
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Πριν ώρα
OJOJOJOJ
Luli Osmani
Luli Osmani Πριν ώρα
Bravo Bej 2 vaksina Prap me maska Prap me tampone Ne djall shkofte dhe vaksina
Oo Oo
Oo Oo Πριν ώρα
keshtu e tha rrama pas dy vitesh
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej Πριν ώρα
Bravo Franca Greqia Shqiperia fle
denis kurti
denis kurti Πριν 13 λεπτά
Ahahahah
Dhimitra Ano
Dhimitra Ano Πριν 54 λεπτά
I kan vu ne gjum me vaksinat A medet i zi
Paris Hatzigeorgiou
Paris Hatzigeorgiou Πριν ώρα
Shqiperia e leshit
Luis Petanaj
Luis Petanaj Πριν ώρα
Kjo eshte muzika Shqiptare ilac shpirti ju lumt goja
Mehmet Delijaj
Mehmet Delijaj Πριν ώρα
💔💔💔💔😭😭😭
**** B***
**** B*** Πριν ώρα
😭😭😭
Ilir Vlora
Ilir Vlora Πριν ώρα
😢😢😢😢😢
Liza Sinani
Liza Sinani Πριν ώρα
Po mir ate femijen kush e pyet ne do te rritet ashtu ketu hiqet e drejta e femijes ai kur te rritet mund te ket problem mund ti bejn buling
Santi Santino
Santi Santino Πριν ώρα
Sikur tè ngrihej keshtu gjith njerezimi ne te gjithè globin...Po venè diktakt ne te gjithe boten dhe po nuk reaguam keshtu do tè na shkelin me kembè nje here e pergjithmonè dhe njerezimi do shkojè drejt katastrofafe..
Gamingplay01
Gamingplay01 Πριν ώρα
Koka ba gips kejt tok koka 🤣🤣🤣🤣🤣 mos pi mall te keq o fero leshi
Unknown Anonymous
Unknown Anonymous Πριν ώρα
cfar skandali nuk duroheni..... jeni shum prapambetsa sdini as komunikoni +ky emision esht komplet fallso
Vaggio Cara Oldschool
Vaggio Cara Oldschool Πριν ώρα
A ishalla ngelesh cyryk
Afrim Sadikaj
Afrim Sadikaj Πριν ώρα
Ngushëllimet e mia u drejtohen familjeve të viktimave të këtij aksidenti tragjik. Njerëzit të cilët jetojnë dhe punojnë në Gjermani dhe dëshironin të vizitonin atdheun e tyre në Kosovë vdiqën ose u plagosën në një aksident autostrade në Kroaci. Lutem që të mos ketë fëmijë mes të vdekurve. Njëherë e kam marrë vetë autobusin nga Kosova për në Gjermani. Shumica e tyre nuk shtrëngohen kur ngasin makinën. Jam i sigurt se do të kishte vetëm lëndime, të gjithë do të ishin me Rripa sigurimit. Pa rripa sigurimi ju fluturoni përreth në autobus kur ndodh një aksident. Dhe automjetet motorike duhet të drejtohen shumë në gjumë pa emocione. Pasagjerët duhet të mbajnë një vëllim të caktuar, sepse shoferi i autobusit duhet të përqendrohet pa një celular. Handy nuk ka vend në ngarje. Si mund të ndodhë që diçka e tillë të ndodhë në një shtrirje të drejtë. Problemet familjare nuk kanë vend në Autobus. Gjithmonë neutral përndryshe koka juaj është plot në një moment dhe ju bëni gabime të vogla që më pas çojnë në tragjedi 😥😥😥😥😥😥
Luli Osmani
Luli Osmani Πριν ώρα
Fali o zot nuk dijne se c'bejne
Vaggio Cara Oldschool
Vaggio Cara Oldschool Πριν ώρα
Plumb bithes majr ja kan ba
Unknown Anonymous
Unknown Anonymous Πριν ώρα
bravo suksese me sinqeritet arrihet cdogje vetem mos beni hile suksese
Ir Si
Ir Si Πριν 2 ώρες
Bravo popull qe lufton.per te drejtat e tyre
asllan bulica
asllan bulica Πριν 2 ώρες
Psikopat🖕
george mcmilan
george mcmilan Πριν 2 ώρες
Ky qeka per tu falenderu i paska heq i hall policise me kerku dy vete
nord nord
nord nord Πριν 2 ώρες
Te Binden apo te ofruan para??
Fi Fi
Fi Fi Πριν 2 ώρες
What a disappointment to just read this article, Dijonis, I hope that you have taken the time to reflect on your lifestyle and time away has revealed those wolves in sheep's clothing ! You are young enough to make positive life changes 🙏
Drita Celaj
Drita Celaj Πριν 2 ώρες
Dhomat 50 euro ne shtator breakfast free dhe 1 dinner 20%
kico Cobanaj
kico Cobanaj Πριν 2 ώρες
Po mire ushtarakisht, po EKONOMIKISHT mund te behet Shqiperia si Izraeli ??
Klevis Prendi
Klevis Prendi Πριν 2 ώρες
I papare olsi
ida sagichnicht
ida sagichnicht Πριν 2 ώρες
😭😭😭 e tmershme
Agron Sheshi
Agron Sheshi Πριν 2 ώρες
Armet jan si paketa cigaresh qysh ne 97 ten
Idajet Halili
Idajet Halili Πριν 2 ώρες
Mire është të tregoni drejt ç’farë problemesh keni pasur??? Nga Tropoja keni ikur ne Fier??? Zakonisht Tropojanet jane transferuar ne Tiranë,, ka shume prapaskena kjo vrasje.
Frange Kola
Frange Kola Πριν 2 ώρες
Nje dite nuk kalon pa keshtu lajmesh zot ruaje njerzimin 😢😢😢
Laureta vneshta
Laureta vneshta Πριν 2 ώρες
Ngushllime
Drita Celaj
Drita Celaj Πριν 2 ώρες
200 euro nata pjestu per 3 nuk i bien shume Jane including breakfast dhe dinner
Hasani Tr
Hasani Tr Πριν 2 ώρες
Ngushllime familjeve
Ilenez Onire
Ilenez Onire Πριν 2 ώρες
e njoh florin kam pas punuar ne nje fabrik kepucesh ne tiran dhe pas pune dilshim me te, dhe vertet ka qen djal i mir dhe i sjellshem mu ka thy zemra kur kam ni se ti sje mo R.I.P FLOR🤲📿🕋
Rolls Rolls Royce
Rolls Rolls Royce Πριν 2 ώρες
Po ky edhe zerin e paska si kurv njeri vk
Drita Celaj
Drita Celaj Πριν 2 ώρες
Folni shqip se eshte me mire anglisht mund ta mesosh per vete te mesosh gjuhe eshte kulture Po ne shqiperi fol shqip
Ajeti Ajeti
Ajeti Ajeti Πριν 2 ώρες
Bangladeshi tours
official Klejdi
official Klejdi Πριν 3 ώρες
Ngushellime
Have Rrahmani
Have Rrahmani Πριν 3 ώρες
Lajm
ARBER ILIR
ARBER ILIR Πριν 3 ώρες
Bobo ju doni qir njeher para pushkatimit
Lindita Xhaferri
Lindita Xhaferri Πριν 3 ώρες
🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲
LuL_ Ch
LuL_ Ch Πριν 3 ώρες
Gjynah be prej Gurbetit kan desht me ardh n‘Pushim n‘vendlindje 😢
flutura harizi
flutura harizi Πριν 2 ώρες
😭😭😭🙏🙏🙏
Lina Hogja
Lina Hogja Πριν 3 ώρες
😭😭😭😭😭😭
Xhoni Malaj
Xhoni Malaj Πριν 3 ώρες
Ngushedhime te gjith familjarve u pushofshi ne paqe 😢😢😢😢
Nazife Rexhaj
Nazife Rexhaj Πριν 3 ώρες
Ngushlime familjarve ! Allahu i Shperbleft me Xhennet Amin
Endrit Gurra
Endrit Gurra Πριν 2 ώρες
Zoti i shperblefte