Σκοτάδι

Aksident rrugor ne Fier, 5 te plagosur (23 Janar 2002) 

Εγγραφή
προβολές 2,3K
87% 7 1

Lajme Arkiva 2002

Dita e djeshme ka qenë tepër e mbushur me aksidente në rrugët e Fierit duke shkaktuar 5 të plagosur, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë. Edhe vet shefi i qarkullimit rrugorë, ka rënë viktimë e këtyre aksidenteve.

Duke udhëtuar me mjetin e tij të policisë në aksin rrugorë Patos-Fier ai është përplasur me një autoveturë tjetër duke përfunduar jashtë rruge, fatmirësisht pa shkaktuar viktima apo të plagosur. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur për shkak të parakalimit të gabuar të mjetit privat.

Ndërkohë dje pasdite po në këtë aks rrugorë, një autobus udhëtarësh, ka rrëshqitur në një malore duke përfunduar në një kanal, dhe është përplasur me dy automjete të tjera. Si rezultat kanë mbetur të plagosur 5 persona, 2 prej të cilëve ndodhen në spital në Tiranë, në gjendje të rëndë./tvklan.al

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRaward for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Δημοσιεύτηκε στις

 

20 Ιούλ 2021

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 0   
Kraja Kraja
Kraja Kraja Πριν 4 ημέρες
Qrp
Επόμενο
Rubber Band Trampoline #Shorts
0:41
προβολές 19M
Game Recap: Bucks 105, Suns 98
3:19
προβολές 542K
KG - Familia | Official Music Video
3:37
Duke shkuar për të marr nusen
1:05
Rubber Band Trampoline #Shorts
0:41
προβολές 19M
Game Recap: Bucks 105, Suns 98
3:19
προβολές 542K
KG - Familia | Official Music Video
3:37
GABRIEL - JUVENILE HELL (FINALE)
2:46