Σκοτάδι

Arrestohen tre skafistet shqiptare te tragjedise se Otrantos - (12 Mars 2002) 

Εγγραφή
προβολές 5K
90% 19 2

Lajme Arkiva - TV Klan 2002

Policia italiane arrestoi në orët e para të së martës, tre drejtuesit e skafit, që shkaktoi tragjedinë e radhës në Otranto. Sipas burimeve italiane, bëhet e ditur, se në mes të 22 të mbijetuarve, janë identifikuar pronarët e mjetit lundrues që u mbyt natën e së hënës.

Skafistët, emrat e të cilëve nuk bëhen të ditur, janë marrë menjëherë në pyetje nga ana e hetuesve italian. Sipas dëshmive të tyre dhe klandestinëve të shpëtuar, mësohet se skafi ishte nisur nga një pikë afër Sazanit në Vlorë dhe në bord kanë qenë 29 persona.

Ata kanë deklaruar se 25 milje larg bregut motorët kanë pësuar defekt dhe skafi ka marrë flakë e më pas është përmbysur nga dallgët e mëdha të detit. Ndërkohë është përcaktuar edhe numri i saktë i viktimave, shtatë, një prej të cilëve nuk është gjetur akoma./tvklan.al

Gazetar - Patrik Sadikaj


SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRaward for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Δημοσιεύτηκε στις

 

20 Ιούλ 2021

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 0   
MY LIFE
MY LIFE Πριν 4 ημέρες
bravo po shume me vonese
Επόμενο
He Blew Too Hard 🙈🙈🙈
1:00
προβολές 17M
Ωχ; Ένα κουτάβι!
3:52
προβολές 328K
Yll Limani - Prej se jena nda
3:08
προβολές 29M
Bijë e vogël e mamasë
2:23
προβολές 5K
Propozimet sipas krahines
4:54
προβολές 1M
He Blew Too Hard 🙈🙈🙈
1:00
προβολές 17M
Ωχ; Ένα κουτάβι!
3:52
προβολές 328K
GABRIEL - JUVENILE HELL (FINALE)
2:46
Måneskin - Beggin' (Lyrics)
3:31
προβολές 2,7M