Σκοτάδι

Hetimet per vrasjen e kambistit ne malin e Dajtit - (12 Mars 2002) 

Εγγραφή
προβολές 4,6K
75% 6 2

Lajme Arkiva - TV Klan 2002

Policia e Tiranës është në pritje të ekspertizës, për të arritur në një përfundim të saktë rreth motiveve dhe autorëve të vrasjes së kambistit Xhevahir Malaj. Sipas burimeve zyrtare të policisë së Tiranës, vrasja është një ekzekutim i pastër.

Ekspertët e policisë mendojnë se ekzekutorët kanë qenë njerëz të afërt të tij dhe që kanë ditur lëvizjet e Malajt. Ky i fundit mendohet të jetë marrë me forcë pak metra larg shtëpisë së tij dhe me makinë është dërguar deri në tunelin ku u gjet.

Hetimet përveç faktit të grabitjes, pasi në atë moment ai kishte 40 milion lekë me vete, nuk përjashtohen edhe pistat e tjera. Ndonjë problem apo hasmëri personale mund të ketë shfrytëzuar në pistën e grabitjes, në mënyrë që çdo gjë të mbetej në këtë kuadër. Megjithatë analiza përfundimtare e ekspertëve, do të zgjidh, një pjesë të enigmës, ndoshta për të dalë më pas në emra konkret të autorëve./tvklan.al

Gazetar - Patrik Sadikaj


SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRaward for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Δημοσιεύτηκε στις

 

20 Ιούλ 2021

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 0   
Επόμενο
Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora
3:03
προβολές 1,1M
Funny Penalty Kicks
8:36
προβολές 9M
Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora
3:03
προβολές 1,1M
He Blew Too Hard 🙈🙈🙈
1:00
προβολές 17M